Дизайнери » » Деревні Ароматичні « Групи

Oceana Blue 10th Avenue Karl Antony для чоловіків

Oceana Blue 10th Avenue Karl Antony для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
aromatic
balsamic
дерево

Oceana Blue від 10th Avenue Karl Antony - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Верхні ноти: Бергамот, Грейпфрут, Мандарин і Ялівець; ноти серця: Розмарин, Перець і Палісандрове Рожеве Дерево; ноти бази Білий Мускус, Ладан і Дубовий Мох.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Грейпфрут Мандарин Ялівець

середні Ноти
Розмарин Перець Палісандрове Рожеве Дерево

база Ноти
Білий Мускус Ладан Дубовий Мох

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Oceana Blue by 10th Avenue Karl Antony.

Цей аромат схожий на  

Oceana Blue Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про 10th Avenue Karl Antony Oceana Blue fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про 10th Avenue Karl Antony Oceana Blue, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Oceana Blue від 10th Avenue Karl Antony. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Oceana Blue від 10th Avenue Karl Antony представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
CnR Create Scorpio for Men Borotalco Acqua di Borotalco Benetton Benetton Sport Man Frederic Malle French Lover Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme GianMarco Venturi GMV 2001 Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Dana Navy for Men Memo Moon Safari Olivier Durbano Jade Thierry Mugler Ice*Men Perry Ellis Perry Ellis

Популярні бренди та аромати: