Дизайнери » A » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Wakely Abercrombie & Fitch для жінок

Wakely Abercrombie & Fitch для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
солодкі ноти
білоквітковий
fresh
амбра

Wakely від Abercrombie & Fitch - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Wakely був випущений в 2009. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Жасмин, Солодкі Ноти і Амбра.

Ноти аромату

Цитруси Жасмин Солодкі Ноти Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Wakely by Abercrombie & Fitch.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Wakely Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Abercrombie & Fitch Wakely fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Abercrombie & Fitch Wakely, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Wakely від Abercrombie & Fitch. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Wakely від Abercrombie & Fitch представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Deborah Be Gourmand - Sweet Mandy Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Pilar & Lucy To Twirl All Girly Koto Parfums Hello Kitty Opus Oils Burlesque: Charm Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Gres Caline Sweet Appeal Esme Rene Beautiful U Jeanne Arthes Amore Mio Parfums DelRae Emotionnelle Nicolai Parfumeur Createur Balkis Jeanne Arthes Sexy Me No1

Advertisement

Популярні бренди та аромати: