Дизайнери » A » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Wakely Abercrombie & Fitch для жінок

Wakely Abercrombie & Fitch для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
солодкі ноти
білоквітковий
fresh
амбра

Wakely від Abercrombie & Fitch - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Wakely був випущений в 2009. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Жасмин, Солодкі Ноти і Амбра.

Ноти аромату

Цитруси Жасмин Солодкі Ноти Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Wakely by Abercrombie & Fitch.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Wakely Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Abercrombie & Fitch Wakely fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Abercrombie & Fitch Wakely, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Wakely від Abercrombie & Fitch. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Wakely від Abercrombie & Fitch представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
S-Perfume 100% Love B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Victoria`s Secret Coconut Passion Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges La Perla Ruby Perlage Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Kate Moss Vintage Muse Nicolai Parfumeur Createur Balkis

Advertisement

Популярні бренди та аромати: