Дизайнери » A » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Wakely Abercrombie & Fitch для жінок

Wakely Abercrombie & Fitch для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
солодкі ноти
білоквітковий
fresh
амбра

Wakely від Abercrombie & Fitch - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Wakely був випущений в 2009. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Жасмин, Солодкі Ноти і Амбра.

Ноти аромату

Цитруси Жасмин Солодкі Ноти Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Wakely by Abercrombie & Fitch.

Цей аромат схожий на  

Wakely Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Abercrombie & Fitch Wakely fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Abercrombie & Fitch Wakely, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Wakely від Abercrombie & Fitch. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Wakely від Abercrombie & Fitch представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Lolita Lempicka Caprice Amarena Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Lolita Lempicka Fleur Defendue Eau Jeune Delice de Pomme Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Oriflame Divine Sensual Koto Parfums Hello Kitty Woman Alyssa Ashley Coco Vanilla by Alyssa Ashley Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Stacked Style Enchantress Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange Strange Invisible Perfumes Vacances

Популярні бренди та аромати: