Дизайнери » A » Цитрусові Ароматичні « Групи

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma для жінок та чоловіків

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 2 Хочу: 2

основні акорди
цитрус
aromatic
солодкі ноти
caramel
дерево
Картинки
Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma для жінок та чоловіків Картинки Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma для жінок та чоловіків Картинки Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma для жінок та чоловіків Картинки Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma для жінок та чоловіків Картинки Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma для жінок та чоловіків Картинки Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma для жінок та чоловіків Картинки Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma для жінок та чоловіків Картинки

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri від Acqua di Parma - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri був випущений в 1999. Верхні ноти: Апельсин, Сицилійський Мандарин, Бергамот і Лимон; ноти серця: Петитгрейн і Кардамон; ноти бази Мускус і карамель.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Апельсин Сицилійський Мандарин Бергамот Лимон

середні Ноти
Петитгрейн Кардамон

база Ноти
Мускус карамель

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri by Acqua di Parma.

Цей аромат схожий на  

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri від Acqua di Parma. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri від Acqua di Parma представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Hugo Boss Boss in Motion edition IV Esprit Night Life Summer Edition Man Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Etienne Aigner Aigner Black Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Aveda Chakra 3 Equipoise Novae Plus Fresh Blue Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Novaya Zarya Troynoy Morris Morris

Популярні бренди та аромати: