Дизайнери » A » Деревні « Групи

Adidas 3 Man Adidas для чоловіків

Adidas 3 Man Adidas для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
musky
цитрус
зелений
balsamic
fresh

Adidas 3 Man від Adidas - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Adidas 3 Man був випущений в 2003. Adidas 3 Man був створений парфумером Alain Astori, Jean-Pierre Mary і Martine Pallix. Композиція аромату включає ноти: Зелена Трава, Тикове Дерево, Сандал, Мускус і Юзу.

Ноти аромату

Зелена Трава Тикове Дерево Сандал Мускус Юзу

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Adidas 3 Man by Adidas.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Adidas 3 Man Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Adidas Adidas 3 Man fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Adidas Adidas 3 Man, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Adidas 3 Man від Adidas. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Adidas 3 Man від Adidas представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Max Deville Camera On Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Jovoy Paris Boise Ferrari Ferrari No 1 Etro Vetiver Raphael Replique Eclectic Collections Agenda Le Jardin Retrouve Sandalwood Sacré April Aromatics Precious Woods Jacomo Ambro de Jacomo Ava Luxe Bois Fonce Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver

Advertisement

Популярні бренди та аромати: