Дизайнери » A » Деревні « Групи

Adidas 3 Man Adidas для чоловіків

Adidas 3 Man Adidas для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
зелений
musky
цитрус
balsamic
fresh

Adidas 3 Man від Adidas - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Adidas 3 Man був випущений в 2003. Adidas 3 Man був створений парфумером Alain Astori, Jean-Pierre Mary і Martine Pallix. Композиція аромату включає ноти: Зелена Трава, Тикове Дерево, Сандал, Мускус і Юзу.

Ноти аромату

Зелена Трава Тикове Дерево Сандал Мускус Юзу

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Adidas 3 Man by Adidas.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Adidas 3 Man Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Adidas Adidas 3 Man fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Adidas Adidas 3 Man, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Adidas 3 Man від Adidas. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Adidas 3 Man від Adidas представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Guerlain Vol de Nuit Police Police Naked Pour Homme Givenchy Pi Neo Versace Green Jeans Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Pierre Guillaume PG18 Cadjmere Ajmal Vice DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Gendarme 7 Sinful Scents Lust Molinard Patchouli Intense Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight

Advertisement

Популярні бренди та аромати: