Дизайнери » A » Шипрові Квіткові « Групи

Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez для жінок

Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
теплий пряний
зелений
морський
aromatic
Відео
Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez для жінок Відео
Картинки
Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez для жінок Картинки Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez для жінок Картинки Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez для жінок Картинки

Viaje a Ceylan Mujer від Adolfo Dominguez - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Це новий аромат. Viaje a Ceylan Mujer був випущений в 2014. Верхні ноти: Лимон, Грейпфрут, Морські Ноти і Зелене Листя; ноти серця: Жасмин, Троянда, Османтус і Спеції; ноти бази Мох, Амбра, Деревні Ноти, Пачулі і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лимон Грейпфрут Морські Ноти Зелене Листя

середні Ноти
Жасмин Троянда Османтус Спеції

база Ноти
Мох Амбра Деревні Ноти Пачулі Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Viaje a Ceylan Mujer by Adolfo Dominguez.

Цей аромат схожий на  

Viaje a Ceylan Mujer Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Adolfo Dominguez Viaje a Ceylan Mujer fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Adolfo Dominguez Viaje a Ceylan Mujer, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Viaje a Ceylan Mujer від Adolfo Dominguez. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Viaje a Ceylan Mujer від Adolfo Dominguez представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Clinique Clinique Happy Heart Trussardi Donna Trussardi La Perla La Perla Lalique Perles De Lalique Leonard Tamango Paco Rabanne La Nuit Jean Patou L`Heure Attendue Roberta di Camerino L`Uomo R Auguste Esprit de Chine Molyneux Le Chic Daisy Fuentes Dianoche Day O Boticario Accordes Harmonia

Популярні бренди та аромати: