Дизайнери » A » Квіткові « Групи

Adri Essence Adrien Arpel для жінок

Adri Essence Adrien Arpel для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
цитрус
зелений
musky
мед
дерево
Картинки
Adri Essence Adrien Arpel для жінок Картинки

Adri Essence від Adrien Arpel - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Adri Essence був створений в 2000-і роки Верхні ноти: Неролі і Бергамот; ноти серця: Фрезія і Конвалія; ноти бази Мускус, Сандал і Білий Мед.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Неролі Бергамот

середні Ноти
Фрезія Конвалія

база Ноти
Мускус Сандал Білий Мед

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Adri Essence by Adrien Arpel.

Цей аромат схожий на  

Adri Essence Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Adrien Arpel Adri Essence fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Adrien Arpel Adri Essence, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Adri Essence від Adrien Arpel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Adri Essence від Adrien Arpel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Avon Surreal The Different Company Bois d`Iris Michael Kors Island Bermuda Memo Voyages Naturels - Orange Blossom From Italy Pacifica Malibu Lemon Blossom Strange Invisible Perfumes Aquarian Rose Neotantric Drops of Me Tsi-La Organic Fiori d`Arancio Amway Opportune Fragonard Mimosa Jill Stuart Night Jewel La Bouquetiere Iris Du Ciel

Популярні бренди та аромати: