Дизайнери » A » Квіткові Зелені « Групи

Haute Claire Aftelier для жінок

Haute Claire Aftelier для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
цитрус
зелений
дерево
білоквітковий

Haute Claire від Aftelier - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Haute Claire був випущений в 2011. Парфумер: Mandy Aftel. Верхні ноти: Гальбанум, Лайм і Апельсин; ноти серця: Іланг-Ілінг, Жимолость і Шавлія; ноти бази Ветивер і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Гальбанум Лайм Апельсин

середні Ноти
Іланг-Ілінг Жимолость Шавлія

база Ноти
Ветивер Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Haute Claire by Aftelier.

Цей аромат схожий на  

Haute Claire Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Aftelier Haute Claire fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Aftelier Haute Claire, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Haute Claire від Aftelier. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Haute Claire від Aftelier представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Ralph Lauren Safari ID Parfums Le Monde des Rêves Coty Muguet des Bois Yves Rocher Desir de Nature Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso MDCI Parfums Un Coeur en Mai Nicolas Danila Asian Gardens Boadicea the Victorious Magnificent Smell Bent Little Miss Panda CB I Hate Perfume Cradle of Light St. John White Camellia Demeter Fragrance Pruning Shears

Популярні бренди та аромати: