Дизайнери » A » Деревні Квіткові Мускусні « Групи

Abia Ajmal для жінок

Abia Ajmal для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
musky
цитрус
дерево
пудровий
квітковий
aromatic

Abia від Ajmal - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Деревні Квіткові Мускусні. Це новий аромат. Abia був випущений в 2014. Верхні ноти: Бергамот, Лимон і Рожевий Перець; ноти серця: Кардамон, Фіалка і Артемізія (Полин); ноти бази Пачулі, Ветивер, Дерево Гуаяк, Кедр і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Лимон Рожевий Перець

середні Ноти
Кардамон Фіалка Артемізія (Полин)

база Ноти
Пачулі Ветивер Дерево Гуаяк Кедр Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Abia by Ajmal.

Цей аромат схожий на  

Abia Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ajmal Abia fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ajmal Abia, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Abia від Ajmal. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Abia від Ajmal представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Квіткові Мускусні
Chevignon Chevignon CC D`Orsay Arome 3 Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Versace Black Jeans Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Tom Ford Tom Ford for Men Krizia Time Uomo Krizia Easy Krizia Jo Malone Wild Fig & Cassis Jovan Jovan Musk for Men Hermes Voyage d`Hermes Esteban Ambrorient

Популярні бренди та аромати: