Дизайнери » A » Східні « Групи

Dahn Al Oudh Saif Al Arab Ajmal для жінок та чоловіків

Dahn Al Oudh Saif Al Arab Ajmal для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
уд
свіжо-пряний
balsamic
дерево

Dahn Al Oudh Saif Al Arab від Ajmal - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Композиція аромату включає ноти: Дерево Агар (Уд).

Ноти аромату

Дерево Агар (Уд)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dahn Al Oudh Saif Al Arab by Ajmal.

Цей аромат схожий на  

Dahn Al Oudh Saif Al Arab Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ajmal Dahn Al Oudh Saif Al Arab fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ajmal Dahn Al Oudh Saif Al Arab, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dahn Al Oudh Saif Al Arab від Ajmal. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dahn Al Oudh Saif Al Arab від Ajmal представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні
Abinoam Desejo Solange Azagury-Partridge Stoned Mariella Burani Mariella Burani Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 Bath and Body Works Chocolate Amber Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Andy Warhol Marilyn Bleu Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme Aroma M Geisha Noire Lostmarch Lann-Ael Tesori d`Oriente White Musk Michael Storer Monk

Популярні бренди та аромати: