Дизайнери » A » Східні Фужерні « Групи

Ad Alain Delon Plus Alain Delon для чоловіків

Ad Alain Delon Plus Alain Delon для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
дерево
квітковий
альдегіди
цитрус

Ad Alain Delon Plus від Alain Delon - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні Фужерні. Ad Alain Delon Plus був випущений в 1987. Верхні ноти: Альдегіди, Розмарин, Лаванда і Бергамот; ноти серця: Мед, Гвоздика, Кипарис, Кориця, Квіткові Ноти, Зелені ноти, Троянда і Герань; ноти бази Лабданум, Шкіра, Ялина, Боби Тонка, Мускус, Дубовий Мох і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Альдегіди Розмарин Лаванда Бергамот

середні Ноти
Мед Гвоздика Кипарис Кориця Квіткові Ноти Зелені ноти Троянда Герань

база Ноти
Лабданум Шкіра Ялина Боби Тонка Мускус Дубовий Мох Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ad Alain Delon Plus by Alain Delon.

Цей аромат схожий на  

Ad Alain Delon Plus Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Alain Delon Ad Alain Delon Plus fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Alain Delon Ad Alain Delon Plus, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ad Alain Delon Plus від Alain Delon. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ad Alain Delon Plus від Alain Delon представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Фужерні
Versace Dreamer Puma Jamaica Man Alfred Dunhill Dunhill London Joop! Wolfgang Joop Mark Buxton Around Midnight Chiemsee Revolution! Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009 Regency Cosmetics Jade East D.S. & Durga $ Ortigia Sicilia Ambra Nera Black Phoenix Alchemy Lab Dorian Social Creatures Utopian

Популярні бренди та аромати: