Дизайнери » A » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

My Queen Light Mist Alexander McQueen для жінок

My Queen Light Mist Alexander McQueen для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 2

основні акорди
пудровий
квітковий
дерево
фруктовий
цитрус
fresh
Картинки
My Queen Light Mist Alexander McQueen для жінок Картинки My Queen Light Mist Alexander McQueen для жінок Картинки

My Queen Light Mist від Alexander McQueen - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. My Queen Light Mist був випущений в 2007. Верхні ноти: Рожевий Грейпфрут і Червона Смородина; ноти серця: Фіалка і Троянда; ноти бази Сандал, Амбра, Пачулі, Чай і Білий Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Рожевий Грейпфрут Червона Смородина

середні Ноти
Фіалка Троянда

база Ноти
Сандал Амбра Пачулі Чай Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about My Queen Light Mist by Alexander McQueen.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

My Queen Light Mist Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Alexander McQueen My Queen Light Mist fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Alexander McQueen My Queen Light Mist, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати My Queen Light Mist від Alexander McQueen. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на My Queen Light Mist від Alexander McQueen представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Aramis Aramis Always for Her Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Jennifer Lopez Deseo Michael Kors Michael Kors Geo. F. Trumper Wellington Cologne Baldinini Baldinini Parfum Glace Boadicea the Victorious Powerful Humiecki & Graef Bosque Stendhal Elixir Noir Byblos Cielo Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli Paris Hilton Passport South Beach

Advertisement

Популярні бренди та аромати: