Дизайнери » A » Східні Деревні « Групи

Pure Art Alexandre.J для жінок та чоловіків

Pure Art Alexandre.J для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
ваніль
balsamic
пудровий
aromatic
Картинки
Pure Art Alexandre.J для жінок та чоловіків Картинки

Pure Art від Alexandre.J - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Це новий аромат. Pure Art був випущений в 2014. Верхні ноти: Бергамот і Кедр; ноти серця: Жасмин і Дерево Агар (Уд); ноти бази Сандал, Амбретта, Геліотроп, Боби Тонка, Чорна Ваніль, Пачулі і Дорогоцінна Деревина.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Кедр

середні Ноти
Жасмин Дерево Агар (Уд)

база Ноти
Сандал Амбретта Геліотроп Боби Тонка Чорна Ваніль Пачулі Дорогоцінна Деревина

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Pure Art by Alexandre.J.

Цей аромат схожий на  

Pure Art Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Alexandre.J Pure Art fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Alexandre.J Pure Art, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Pure Art від Alexandre.J. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Pure Art від Alexandre.J представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Givenchy Very Irresistible for men Armand Basi Basi Femme Viktor&Rolf Antidote Keiko Mecheri Patchoulissime Etro Shaal Nur Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily Parfumerie Generale PG13 Brulure de Rose Montale Aoud Red Flowers Parfumerie Generale Bois Blond DSH Perfumes Oude Arabique Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After) Acqua Novara odo-res 79

Популярні бренди та аромати: