Дизайнери » A » Східні Квіткові « Групи

Encore Alfred Sung для жінок

Encore Alfred Sung для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
тубероза
ваніль
дерево
пудровий

Encore від Alfred Sung - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Encore був випущений в 1990. Композиція аромату включає ноти: Тубероза , Сандал, Мускус, Ваніль, Жасмин і Троянда.

Ноти аромату

Тубероза Сандал Мускус Ваніль Жасмин Троянда

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Encore by Alfred Sung.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Encore Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Alfred Sung Encore fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Alfred Sung Encore, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Encore від Alfred Sung. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Encore від Alfred Sung представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Lancome Miracle Intense Christian Lacroix Tumulte Estée Lauder Tuscany Per Donna Givenchy Organza First Light Mauboussin Histoire d`Eau Avon True Glow Nightfall Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry Adidas Adidas Floral Dream Boadicea the Victorious Exotic Rasasi Attar Mubakhar Jacques Fath Eau de Fath Mazzolari Fleurs d'Oranger

Advertisement

Популярні бренди та аромати: