Дизайнери » A » Квіткові Фруктові « Групи

Sweet Heart Alta Moda для жінок

Sweet Heart Alta Moda для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
пудровий
ваніль
білоквітковий
дерево

Sweet Heart від Alta Moda - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Верхні ноти: Чорна Смородина, Рожевий Грейпфрут і Червоний Апельсин; ноти серця: Абрикос, Конвалія і Жасмин Самбак; ноти бази Ваніль, Сандал, Сіра Амбра, Боби Тонка і Білий Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чорна Смородина Рожевий Грейпфрут Червоний Апельсин

середні Ноти
Абрикос Конвалія Жасмин Самбак

база Ноти
Ваніль Сандал Сіра Амбра Боби Тонка Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Sweet Heart by Alta Moda.

Цей аромат схожий на  

Sweet Heart Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Alta Moda Sweet Heart fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Alta Moda Sweet Heart, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Sweet Heart від Alta Moda. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Sweet Heart від Alta Moda представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Bruno Banani Pure Woman Sweet Years Sweet Years Prive Donna Karan DKNY Red Delicious Charmingly Delicious Iceberg Iceberg Twice Ice La Perla J`Aime Precious Edition Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Beauty Bruno Banani About Women Police Police Passion Eisenberg I Am Ulric de Varens Lily Prune Love Story Victoria`s Secret Bombshell Galimard Lapis Lazuli

Популярні бренди та аромати: