Дизайнери » A » Шипрові « Групи

The Library Collection Opus I Amouage для жінок та чоловіків

The Library Collection Opus I Amouage для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 4 Хочу: 2

основні акорди
дерево
теплий пряний
balsamic
білоквітковий
aromatic
Картинки
The Library Collection Opus I Amouage для жінок та чоловіків Картинки

The Library Collection Opus I від Amouage - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові. The Library Collection Opus I був випущений в 2010. Парфумер: Daniel Maurel. Верхні ноти: Кардамон, Гіркий Апельсин і Слива; ноти серця: Жасмин, Іланг-Іланг, Тубероза , Троянда і Конвалія; ноти бази Ветивер, Сандал, Дерево Гуаяк, Кедр з Вірджинії, Ладан , Боби Тонка і Папірус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Кардамон Гіркий Апельсин Слива

середні Ноти
Жасмин Іланг-Іланг Тубероза Троянда Конвалія

база Ноти
Ветивер Сандал Дерево Гуаяк Кедр з Вірджинії Ладан Боби Тонка Папірус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about The Library Collection Opus I by Amouage.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

The Library Collection Opus I Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Amouage The Library Collection Opus I fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Amouage The Library Collection Opus I, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати The Library Collection Opus I від Amouage. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на The Library Collection Opus I від Amouage представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові
Christian Dior Dioressence Mauboussin Emotion Divine Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Miller Harris Terre de Bois Roja Dove Unspoken Christian Dior Diorling JoAnne Bassett Rich Leather DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) Auguste Esprit de Chypre Detaille Aeroplane Francesco Smalto Molto Smalto Le Labo Poudre D’Orient

Advertisement

Популярні бренди та аромати: