Дизайнери » A » Шипрові « Групи

The Library Collection Opus I Amouage для жінок та чоловіків

The Library Collection Opus I Amouage для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 4 Хочу: 2

основні акорди
дерево
теплий пряний
balsamic
білоквітковий
aromatic
Картинки
The Library Collection Opus I Amouage для жінок та чоловіків Картинки

The Library Collection Opus I від Amouage - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові. The Library Collection Opus I був випущений в 2010. Парфумер: Daniel Maurel. Верхні ноти: Кардамон, Гіркий Апельсин і Слива; ноти серця: Жасмин, Іланг-Іланг, Тубероза , Троянда і Конвалія; ноти бази Ветивер, Сандал, Дерево Гуаяк, Кедр з Вірджинії, Ладан , Боби Тонка і Папірус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Кардамон Гіркий Апельсин Слива

середні Ноти
Жасмин Іланг-Іланг Тубероза Троянда Конвалія

база Ноти
Ветивер Сандал Дерево Гуаяк Кедр з Вірджинії Ладан Боби Тонка Папірус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about The Library Collection Opus I by Amouage.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

The Library Collection Opus I Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Amouage The Library Collection Opus I fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Amouage The Library Collection Opus I, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати The Library Collection Opus I від Amouage. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на The Library Collection Opus I від Amouage представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові
Shiseido Zen Original Ormonde Jayne Ormonde Woman Roberto Capucci R de Capucci Frank Los Angeles Frank No.3 DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) D.S. & Durga M'Head Reds Auguste Esprit de Chypre Gianfranco Ferre GFF Donna Detaille Aeroplane Sinfonia di Note Saveur d'Artichaut Escentric Molecules Escentric 03 Pierre Cardin Cardin

Advertisement

Популярні бренди та аромати: