Дизайнери » A » Східні Квіткові « Групи

The Library Collection Opus III Amouage для жінок та чоловіків

The Library Collection Opus III Amouage для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 5

основні акорди
дерево
пудровий
квітковий
жовтоквітковий
теплий пряний
солодкі ноти
Картинки
The Library Collection Opus III Amouage для жінок та чоловіків Картинки The Library Collection Opus III Amouage для жінок та чоловіків Картинки

The Library Collection Opus III від Amouage - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Квіткові. The Library Collection Opus III був випущений в 2010. Парфумер: Karine Vinchon Spehner. Верхні ноти: Мімоза, Дрок, Гвоздика, Мускатний Горіх і Чебрець; ноти серця: Жасмин, Квітка Африканського Апельсина, Іланг-Ілінг і Фіалка; ноти бази Мускус, Сандал, Дерево Гуаяк, Кедр з Вірджинії, Бензоїн, Ваніль, Амбретта і Папірус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мімоза Дрок Гвоздика Мускатний Горіх Чебрець

середні Ноти
Жасмин Квітка Африканського Апельсина Іланг-Ілінг Фіалка

база Ноти
Мускус Сандал Дерево Гуаяк Кедр з Вірджинії Бензоїн Ваніль Амбретта Папірус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about The Library Collection Opus III by Amouage.

Цей аромат схожий на  

The Library Collection Opus III Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

The Library Collection Opus III by Amouage 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Amouage The Library Collection Opus III fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Amouage The Library Collection Opus III, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати The Library Collection Opus III від Amouage. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на The Library Collection Opus III від Amouage представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Alviero Martini Geo Donna Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Bob Mackie Iridescence Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Lolita Lempicka Si Lolita Regency Cosmetics Bal de Bain DSH Perfumes L´eau d´Iris Rasasi Al Lulu Al Aswad Rasasi Al Taif Alta Moda Midnight Dreams Mary Kay Thinking of You Florascent Aqua Orientalis Casbah

Популярні бренди та аромати: