Дизайнери » A » Східні Квіткові « Групи

Pop pour Femme Andy Warhol для жінок

Pop pour Femme Andy Warhol для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
солодкі ноти
дерево
білоквітковий
троянда

Pop pour Femme від Andy Warhol - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Pop pour Femme був випущений в 2005. Парфумер: Michel Almairac. Композиція аромату включає ноти: Вишня, Сандал, Мускус, Квітка Тіаре і Троянда.

Ноти аромату

Вишня Сандал Мускус Квітка Тіаре Троянда

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Pop pour Femme by Andy Warhol.

Цей аромат схожий на  

Pop pour Femme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Andy Warhol Pop pour Femme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Andy Warhol Pop pour Femme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Pop pour Femme від Andy Warhol. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Pop pour Femme від Andy Warhol представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Clarins Par Amour Givenchy Hot Couture Collection No.1 Yves Saint Laurent Cinema Gold Caron Aimez - Moi Diesel Plus Plus Feminine Leonard Fashion Joop! Joop! Nuit d`Ete Red Pearl Silver Ring Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Sans Alcohol DSH Perfumes The Color Orange Giorgio Valenti Rose Noire Secret Nejma Nejma 3

Популярні бренди та аромати: