Дизайнери » A » Деревні Ароматичні « Групи

Angel Schlesser Essential for Men Angel Schlesser для чоловіків

Angel Schlesser Essential for Men Angel Schlesser для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Був: 3

основні акорди
теплий пряний
кава
aromatic
цитрус
фруктовий

Angel Schlesser Essential for Men від Angel Schlesser - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Angel Schlesser Essential for Men був випущений в 2006. Парфумер: Alberto Morillas. Верхні ноти: Яблуко і Бергамот; ноти серця: Кориця, Кава і Лист Фіалки; ноти бази Шкіра, Боби Тонка, Мускус і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Яблуко Бергамот

середні Ноти
Кориця Кава Лист Фіалки

база Ноти
Шкіра Боби Тонка Мускус Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Angel Schlesser Essential for Men by Angel Schlesser.

Цей аромат схожий на  

Angel Schlesser Essential for Men Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Angel Schlesser Essential for Men by Angel Schlesser 5.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Angel Schlesser Essential for Men від Angel Schlesser. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Angel Schlesser Essential for Men від Angel Schlesser представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Lalique Lalique Pour Homme Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Hollywood Milano Hollywood Milano Man Hollister Jake Le Labo Bergamote 22 M. Asam Men Wild Water Kenneth Cole Kenneth Cole Vintage Black Arno Sorel Black Line Atelier Cologne Oolang Infini

Популярні бренди та аромати: