Дизайнери » A » Деревні « Групи

Shigenobu Twilight Anicka Yi & Maggie Peng для жінок та чоловіків

Shigenobu Twilight Anicka Yi & Maggie Peng для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
горіховий
озонові ноти
цитрус
ніжно-пряний
aquatic
Картинки
Shigenobu Twilight Anicka Yi & Maggie Peng для жінок та чоловіків Картинки Shigenobu Twilight Anicka Yi & Maggie Peng для жінок та чоловіків Картинки Shigenobu Twilight Anicka Yi & Maggie Peng для жінок та чоловіків Картинки

Shigenobu Twilight від Anicka Yi & Maggie Peng - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Shigenobu Twilight був випущений в 2008. Shigenobu Twilight був створений парфумером Anicka Yi і Maggie Peng. Верхні ноти: Юзу і Рожевий Перець; ноти серця: Лист Фіалки, Лісовий Горіх і Волоський Горіх; базова нота Кедр з Вірджинії.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Юзу Рожевий Перець

середні Ноти
Лист Фіалки Лісовий Горіх Волоський Горіх

база Ноти
Кедр з Вірджинії

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Shigenobu Twilight by Anicka Yi & Maggie Peng.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Shigenobu Twilight Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Shigenobu Twilight від Anicka Yi & Maggie Peng. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Shigenobu Twilight від Anicka Yi & Maggie Peng представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Homme Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme Bond No 9 Riverside Drive Ulric de Varens Hot! Fragrances Black Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Gendarme 7 Sinful Scents Lust Le Jardin Retrouve Sandalwood Sacré Jalaine Vetiver Maitre Parfumeur et Gantier Racine M. Micallef Les 4 Saisons: Automne Sprezzatura 732 Cascante d’Amore Ortigia Sicilia Sandalo

Advertisement

Популярні бренди та аромати: