Дизайнери » A » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Annayake Pour Elle Light Annayake для жінок

Annayake Pour Elle Light Annayake для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
квітковий
дерево
пудровий
balsamic
Картинки
Annayake Pour Elle Light Annayake для жінок Картинки

Annayake Pour Elle Light від Annayake - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Annayake Pour Elle Light був випущений в 2010. Верхні ноти: Бергамот, м Амалфі, Елемі і Інжир; ноти серця: Жасмин, Водяна Лілія, Троянда, Конвалія і Фіалка; ноти бази Мускус, Сандал, Дерево Гуаяк і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот м Амалфі Елемі Інжир

середні Ноти
Жасмин  Водяна Лілія Троянда Конвалія Фіалка

база Ноти
Мускус Сандал Дерево Гуаяк Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Annayake Pour Elle Light by Annayake.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Annayake Pour Elle Light Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Annayake Annayake Pour Elle Light fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Annayake Annayake Pour Elle Light, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Annayake Pour Elle Light від Annayake. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Annayake Pour Elle Light від Annayake представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Lentheric Tweed S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Ramon Molvizar Sol (Sun) Revlon Fire & Ice Cool Kenzo Unidentified Fragrance Object Dorin Un Air de Damas Jasmine Ramon Molvizar Precious Tom Ford White Musk Collection White Suede Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Farmacia SS. Annunziata Kama UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King

Advertisement

Популярні бренди та аромати: