Дизайнери » A » Квіткові Фруктові « Групи

Natsumi Annayake для жінок

Natsumi Annayake для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Хочу: 1

основні акорди
зелений
озонові ноти
дерево
aquatic
fresh
фруктовий
Картинки
Natsumi Annayake для жінок Картинки Natsumi Annayake для жінок Картинки

Natsumi від Annayake - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Natsumi був випущений в 2004. Верхні ноти: Зелена Трава, Лимон, Іланг-Ілінг і Кавун; ноти серця: Апельсиновий Цвіт, Фіалка, Конвалія і Троянда; ноти бази Сандал, Чорна Смородина, Слива, Мускус, Персик і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Зелена Трава Лимон Іланг-Ілінг Кавун

середні Ноти
 Апельсиновий Цвіт Фіалка Конвалія Троянда

база Ноти
Сандал Чорна Смородина Слива Мускус Персик Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Natsumi by Annayake.

Цей аромат схожий на  

Natsumi Відгуки про аромати

vwizard
vwizard

Поначалу нос словно окатывает чистейшим арбузным соком. Он быстро сменяется зеленой смесью остальных верхних нот. Потом аромат постепенно превращается в цветочно-солёный букет, где сложно уловить отдельные компоненты, но доминирует, по-моему, смородина.
Одна ассоциация сменяется другой: здесь и реки, и моря, и жара, и урожай - авторы постарались передать сразу множество летних вещей. Среди городских улиц аромат напоминает о природе.

Apr
13
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Natsumi by Annayake 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Annayake Natsumi fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Annayake Natsumi, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Natsumi від Annayake. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Natsumi від Annayake представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Alfred Sung Shi Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Acqua di Biella Janca Diesel Diesel Zero Plus Feminine Crabtree & Evelyn India Hicks Island Living - Spider Lily Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation Perfumer`s Workshop Samba Kiss Me Thymes Naia Love & Toast Sugar Grapefruit Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine Mary-Kate and Ashley Olsen South Beach Chic Victoria`s Secret Bombshell

Популярні бренди та аромати: