Дизайнери » A » Квіткові Зелені « Групи

Des Lys Annick Goutal для жінок

Des Lys Annick Goutal для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
білоквітковий
ніжно-пряний
зелений
fresh
aromatic

Des Lys від Annick Goutal - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Des Lys був випущений в 2003. Композиція аромату включає ноти: Лілія, Плющ і Листя Чорної Смородини.

Ноти аромату

Лілія Плющ Листя Чорної Смородини

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Des Lys by Annick Goutal.

Цей аромат схожий на  

Des Lys Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Annick Goutal Des Lys fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Annick Goutal Des Lys, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Des Lys від Annick Goutal. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Des Lys від Annick Goutal представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Hermes Hiris Givenchy Into the Blue Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin Rochas Fleur d`Eau Avon Wish of Luck Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Eden No.3 Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 Orlane Autour du Muguet D.S. & Durga Cowgirl Grass Love & Toast Juniper Gin Skeem Lilac Dandelion

Популярні бренди та аромати: