Дизайнери » A » Квіткові Зелені « Групи

Thais Dreams Antonio Puig для жінок

Thais Dreams Antonio Puig для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
зелений
дерево
троянда
амбра
білоквітковий

Thais Dreams від Antonio Puig - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Thais Dreams був випущений в 2001. Верхні ноти: Бергамот, Бамбук, Зелені ноти і Квіткові Ноти; ноти серця: Жасмин, Троянда, Півонія, Конвалія і Персик; ноти бази Сандал, Ваніль і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Бамбук Зелені ноти Квіткові Ноти

середні Ноти
Жасмин Троянда Півонія Конвалія Персик

база Ноти
Сандал Ваніль Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Thais Dreams by Antonio Puig.

Цей аромат схожий на  

Thais Dreams Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Antonio Puig Thais Dreams fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Antonio Puig Thais Dreams, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Thais Dreams від Antonio Puig. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Thais Dreams від Antonio Puig представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Carolina Herrera AquaFlore Al-Rehab Nebras Mypa Madonna Nudes 1979 Crazy Louis Feraud Louis Feraud Bond No 9 Central Park Jesus Del Pozo Esencia de Duende Penhaligon`s Lily of the Valley Avon Wish of Luck Miya Shinma Feuillage vert Potter & Moore Tea Rose and Sage Bronnley Orchid Calypso Christiane Celle Jasmin

Популярні бренди та аромати: