Дизайнери » A » Деревні Пряні « Групи

Impeccable Aramis для чоловіків

Impeccable Aramis для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
свіжо-пряний
дерево
цитрус
aromatic
fresh
Картинки
Impeccable Aramis для чоловіків Картинки Impeccable Aramis для чоловіків Картинки

Impeccable від Aramis - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Impeccable був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Перець, Кедр з Вірджинії і Ялівець.

Ноти аромату

Цитруси Перець Кедр з Вірджинії Ялівець

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Impeccable by Aramis.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Impeccable Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Aramis Impeccable fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Aramis Impeccable, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Impeccable від Aramis. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Impeccable від Aramis представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Comptoir Sud Pacifique L'Eau du Gouverneur Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Ulric de Varens Hot! Fragrances Brown Serge Lutens Santal de Mysore Pierre Guillaume Bois de Copaiba The American Line Marines - Devil Dog Tom Ford Bois Marocain Mauboussin M Generation Kenzo Once Upon a Time pour Homme Antonio Miro Siesta Le Labo Chant De Bois

Advertisement

Популярні бренди та аромати: