Дизайнери » A » Східні Пряні « Групи

Geisha Rouge Aroma M для жінок

Geisha Rouge Aroma M для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
balsamic
кориця
пудровий
ніжно-пряний

Geisha Rouge від Aroma M - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Пряні. Geisha Rouge був випущений в 2011. Парфумер: Maria McElroy. Композиція аромату включає ноти: Сандал, Гвоздика, Кориця, Ладан , Боби Тонка, Ваніль, Тютюн і Зірчатий Аніс.

Ноти аромату

Сандал Гвоздика Кориця Ладан Боби Тонка Ваніль Тютюн Зірчатий Аніс

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Geisha Rouge by Aroma M.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Geisha Rouge Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Aroma M Geisha Rouge fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Aroma M Geisha Rouge, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Geisha Rouge від Aroma M. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Geisha Rouge від Aroma M представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Пряні
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro Victoria`s Secret Rapture Iceberg Light Fluid Iceberg Man Histoires de Parfums Ambre 114 Baldessarini Strictly Private Perfumer`s Workshop Samba Heat Women Coty Dark Vanilla Opus Oils Dirty Sexy Wilde Washington Tremlett Black Tie Demeter Fragrance Cinnamon Bark Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Him Hilde Soliani Saaliiisssiimo

Advertisement

Популярні бренди та аромати: