Дизайнери » A » Східні Пряні « Групи

Geisha Rouge Aroma M для жінок

Geisha Rouge Aroma M для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
теплий пряний
balsamic
кориця
пудровий
ніжно-пряний

Geisha Rouge від Aroma M - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Пряні. Geisha Rouge був випущений в 2011. Парфумер: Maria McElroy. Композиція аромату включає ноти: Сандал, Гвоздика, Кориця, Ладан , Боби Тонка, Ваніль, Тютюн і Зірчатий Аніс.

Ноти аромату

Сандал Гвоздика Кориця Ладан Боби Тонка Ваніль Тютюн Зірчатий Аніс

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Geisha Rouge by Aroma M.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Geisha Rouge Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Aroma M Geisha Rouge fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Aroma M Geisha Rouge, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Geisha Rouge від Aroma M. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Geisha Rouge від Aroma M представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Пряні
Hugh Parsons Old England UNTITLED UNTITLED No. 1 by Yosh Han Chanel Pour Monsieur Concentree Black Phoenix Alchemy Lab Morocco Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee Avon Christian Lacroix Absynthe for Him Joop! Joop! Homme Hot Contact Segreti di Lucca Boheme Arrogance Arrogance Man Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant

Advertisement

Популярні бренди та аромати: