Дизайнери » A » Цитрусові Гурманські « Групи

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Arrogance для жінок

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Arrogance для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
musky
fresh
зелений
ваніль
Картинки
Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Arrogance для жінок Картинки

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela від Arrogance - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові Гурманські. Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela був випущений в 2005. Верхні ноти: Грейпфрут і Кумкват; ноти серця: Османтус і Яблуко; ноти бази Білий Мускус і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Кумкват

середні Ноти
Османтус Яблуко

база Ноти
Білий Мускус Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela by Arrogance.

Цей аромат схожий на  

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela від Arrogance. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela від Arrogance представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Гурманські
Tartine et Chocolat Ptisenbon Lemon Pie IVR Swiss Group Eaudesalpes Mandarina & Arándano (ENERGIZANTE) Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Lemon Pie Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Orangette Tonatto Profumi Plaisir Demeter Fragrance Orange Cream Pop Thymes Wild Ginger Farmacia SS. Annunziata Perla Des Filles a la Vanille Quelqu'un m'a dit Je T'aime La Bouquetiere Pamplemousse Hilde Soliani Freschiiissimo Alexa Lixfeld 004

Популярні бренди та аромати: