Дизайнери » A » Східні Деревні « Групи

Black Purple Atelier Flou для чоловіків

Black Purple Atelier Flou для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
свіжо-пряний
aromatic
дерево
квітковий
земляний
Картинки
Black Purple Atelier Flou для чоловіків Картинки

Black Purple від Atelier Flou - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Парфумер: Jean-Francois Cabos. Верхні ноти: Бергамот, Мох і Пачулі; ноти серця: Розмарин і Мускатний Горіх; ноти бази Сіра Амбра, Ветивер і Ліатріс.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Мох Пачулі

середні Ноти
Розмарин Мускатний Горіх

база Ноти
Сіра Амбра Ветивер Ліатріс

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Black Purple by Atelier Flou.

Цей аромат схожий на  

Black Purple Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Atelier Flou Black Purple fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Atelier Flou Black Purple, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Black Purple від Atelier Flou. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Black Purple від Atelier Flou представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Lanvin Arpege Pour Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Jacomo Jacomo de Jacomo Parfumerie Generale PG13 Brulure de Rose Halle Berry Halle Serge Lutens Fille en Aiguilles By Kilian Pure Oud Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade D.S. & Durga Smoked Amber Acqua Novara odo-res 79 Swiss Arabian Mukhalat Malaki

Популярні бренди та аромати: