Дизайнери » A » Східні Квіткові « Групи

Shamsin Atelier Flou для жінок

Shamsin Atelier Flou для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
balsamic
амбра
musky
дерево
білоквітковий
димні ноти
Картинки
Shamsin Atelier Flou для жінок Картинки

Shamsin від Atelier Flou - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Парфумер: Jean-Francois Cabos. Верхні ноти: Жасмин і Нарцис; ноти серця: Троянда, Ірис, Лабданум і Олібанум; ноти бази Мускус, Кедр, Пачулі і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Жасмин Нарцис

середні Ноти
Троянда Ірис Лабданум Олібанум

база Ноти
Мускус Кедр Пачулі Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Shamsin by Atelier Flou.

Цей аромат схожий на  

Shamsin Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Atelier Flou Shamsin fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Atelier Flou Shamsin, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Shamsin від Atelier Flou. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Shamsin від Atelier Flou представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Guerlain Chamade Givenchy Ange ou Demon Gloria Vanderbilt Vanderbilt Antonio Banderas Diavolo per Donna Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Pierre Balmain Eau d'Amazonie de Balmain Caron Montaigne Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Washington Tremlett Iris Absolute The Party The Garden Party Iris DSH Perfumes Parfum de Luxe Penhaligon`s Night Scented Stock

Популярні бренди та аромати: