Дизайнери » A » Цитрусові « Групи

Gold Medal Atkinsons для жінок та чоловіків

Gold Medal Atkinsons для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
musky
aromatic
білоквітковий

Gold Medal від Atkinsons - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Gold Medal був випущений в 1878. Верхня нота: Бергамот; нота серця: Неролі ; базова нота Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот

середні Ноти
Неролі

база Ноти
Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Gold Medal by Atkinsons.

Цей аромат схожий на  

Gold Medal Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Atkinsons Gold Medal fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Atkinsons Gold Medal, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Gold Medal від Atkinsons. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Gold Medal від Atkinsons представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Creed Virgin Island Water Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Penhaligon`s Castile Jardin de France Citron vert Calypso Christiane Celle Calypso The Demeter Fragrance Pink Grapefruit Bronnley Lime & Bergamot Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Lush Day of the Dead Coleen Rooney Coleen X Summer

Популярні бренди та аромати: