Дизайнери » A » Цитрусові Ароматичні « Групи

Bergamote Boisee Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків

Bergamote Boisee Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
цитрус
мед
musky
земляний
Картинки
Bergamote Boisee Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків Картинки

Bergamote Boisee від Au Pays de la Fleur d’Oranger - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Bergamote Boisee був випущений в 2013. Парфумер: Jean-Claude Gigodot. Верхні ноти: Грейпфрут і Бергамот; ноти серця: Білі Квіти, Кедр і Лабданум; ноти бази Дубовий Мох, Мускус, Мед і Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Бергамот

середні Ноти
Білі Квіти Кедр Лабданум

база Ноти
Дубовий Мох Мускус Мед Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bergamote Boisee by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Bergamote Boisee Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Au Pays de la Fleur d’Oranger Bergamote Boisee fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Au Pays de la Fleur d’Oranger Bergamote Boisee, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bergamote Boisee від Au Pays de la Fleur d’Oranger. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bergamote Boisee від Au Pays de la Fleur d’Oranger представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Givenchy Eau Torride Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir Byblos Blu Men Enjoy Clean Clean Man Cattier Eau du Verger Miller Harris Le Petit Grain L`Erbolario Orangerie Philosophy Amen Yves Rocher Ode a la Joie Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Henri Bendel Persian Lime & Pepper

Advertisement

Популярні бренди та аромати: