Дизайнери » A » Цитрусові Ароматичні « Групи

Bergamote Boisee Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків

Bergamote Boisee Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
цитрус
musky
мед
земляний
Картинки
Bergamote Boisee Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків Картинки

Bergamote Boisee від Au Pays de la Fleur d’Oranger - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Bergamote Boisee був випущений в 2013. Парфумер: Jean-Claude Gigodot. Верхні ноти: Грейпфрут і Бергамот; ноти серця: Білі Квіти, Кедр і Лабданум; ноти бази Дубовий Мох, Мускус, Мед і Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Бергамот

середні Ноти
Білі Квіти Кедр Лабданум

база Ноти
Дубовий Мох Мускус Мед Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bergamote Boisee by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Bergamote Boisee Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Au Pays de la Fleur d’Oranger Bergamote Boisee fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Au Pays de la Fleur d’Oranger Bergamote Boisee, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bergamote Boisee від Au Pays de la Fleur d’Oranger. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bergamote Boisee від Au Pays de la Fleur d’Oranger представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Montale Aromatic Lime Avon Just Play for Her Masaki Matsushima mat; blue Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Maitre Parfumeur et Gantier Garrigue DSH Perfumes The´ Vert (Tea No. 1) Caswell Massey Number Six Demeter Fragrance Sushi En Voyage Perfumes Havane pour Homme Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match Anya`s Garden Light

Advertisement

Популярні бренди та аромати: