Дизайнери » A » Східні Квіткові « Групи

Black Rose Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок

Black Rose Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
пудровий
ваніль
пачулі
musky
уд

Black Rose від Au Pays de la Fleur d’Oranger - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Це новий аромат. Black Rose був випущений в 2015. Парфумер: Marie Duchene. Верхні ноти: Зелені ноти, Персик і Абрикос; ноти серця: Троянда, Ірис і Червоні Ягоди; ноти бази Дерево Агар (Уд), Пачулі, Ваніль і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Зелені ноти Персик Абрикос

середні Ноти
Троянда Ірис Червоні Ягоди

база Ноти
Дерево Агар (Уд) Пачулі Ваніль Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Black Rose by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Цей аромат схожий на  

Black Rose Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Au Pays de la Fleur d’Oranger Black Rose fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Au Pays de la Fleur d’Oranger Black Rose, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Black Rose від Au Pays de la Fleur d’Oranger. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Black Rose від Au Pays de la Fleur d’Oranger представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Trussardi Trussardi Inside for women Ayala Moriel Ayala Ulric de Varens Varens Kiss Cacharel Noa L`Eau de Parfum Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Romea D`Ameor The Great Empresses of Japan Arrogance Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Caron En Avion Mila Schön `00 DSH Perfumes Route d'Iris Parfums 06130 Feuille de Reglisse Florascent Aqua Composita Tango

Популярні бренди та аромати: