Дизайнери » A » « Групи

Neroli Oud Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок

Neroli Oud Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
білоквітковий
цитрус
троянда
фруктовий
уд
Картинки
Neroli Oud Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок Картинки

Neroli Oud від Au Pays de la Fleur d’Oranger - це парфум для жінок, належить до групи ароматів . Це новий аромат. Neroli Oud був випущений в 2015. Парфумер: Jean-Claude Gigodot. Верхні ноти: Бергамот і Апельсиновий Цвіт; ноти серця: Жасмин, Троянда, Фруктові ноти і Дерево Агар (Уд); базова нота Дерево Агар (Уд).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот  Апельсиновий Цвіт

середні Ноти
Жасмин Троянда Фруктові ноти Дерево Агар (Уд)

база Ноти
Дерево Агар (Уд)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Neroli Oud by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Neroli Oud Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli Oud fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli Oud, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Neroli Oud від Au Pays de la Fleur d’Oranger. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Neroli Oud від Au Pays de la Fleur d’Oranger представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Sonia Rykiel Rykiel Man Zara Ambar Calvin Klein CK IN2U Heat for Him Thierry Mugler Angel Sunessence EDT Legere Harald Gloockler Pompoos With Love Ocean Pacific OP Juice for Women DSH Perfumes Le Roi Soleil (The Perfumed Court; Natural) Eclectic Collections Persona Non Grata Gendarme Gendarme V Rubino Cosmetics Room 726 Black Cinq Mondes Pluie de Pétales de Roses

Advertisement

Популярні бренди та аромати: