Дизайнери » A » Квіткові Фруктові « Групи

Neroli blanc Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків

Neroli blanc Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
цитрус
aromatic
солодкі ноти
caramel
свіжо-пряний
Картинки
Neroli blanc Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків Картинки Neroli blanc Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків Картинки

Neroli blanc Eau de Parfum від Au Pays de la Fleur d’Oranger - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Neroli blanc Eau de Parfum був випущений в 2006. Парфумер: Jean-Claude Gigodot. Верхні ноти: Апельсиновий Цвіт, Листя Лимона і Сицилійський Бергамот; ноти серця: Жасмин, Троянда, Герань, Абрикос і Персик; ноти бази карамель і Бензоїн.

Піраміда композиції

верхні Ноти
 Апельсиновий Цвіт Листя Лимона Сицилійський Бергамот

середні Ноти
Жасмин Троянда Герань Абрикос Персик

база Ноти
карамель Бензоїн

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Neroli blanc Eau de Parfum by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Цей аромат схожий на  

Neroli blanc Eau de Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli blanc Eau de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli blanc Eau de Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Neroli blanc Eau de Parfum від Au Pays de la Fleur d’Oranger. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Neroli blanc Eau de Parfum від Au Pays de la Fleur d’Oranger представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Boucheron Jaipur Iceberg Fluid Woman Ghost Ghost Summer Moon Elizabeth Arden Sunflowers Liz Claiborne Curve Crush Givenchy Jardin d'Interdit My Lovely Butterfly Miller Harris Figue Amere Aftelier Fig Lush Ginger Victoria`s Secret Pretty in Pink Mojo LIVE NOW Inspired by Shanghai Mauboussin Mauboussin Pour Elle

Популярні бренди та аромати: