Дизайнери » A » Квіткові Фруктові « Групи

Neroli blanc Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків

Neroli blanc Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
цитрус
солодкі ноти
свіжо-пряний
aromatic
Картинки
Neroli blanc Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків Картинки Neroli blanc Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків Картинки

Neroli blanc Eau de Parfum від Au Pays de la Fleur d’Oranger - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Neroli blanc Eau de Parfum був випущений в 2006. Парфумер: Jean-Claude Gigodot. Верхні ноти: Апельсиновий Цвіт, Листя Лимона і Сицилійський Бергамот; ноти серця: Жасмин, Троянда, Герань, Абрикос і Персик; ноти бази карамель і Бензоїн.

Піраміда композиції

верхні Ноти
 Апельсиновий Цвіт Листя Лимона Сицилійський Бергамот

середні Ноти
Жасмин Троянда Герань Абрикос Персик

база Ноти
карамель Бензоїн

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Neroli blanc Eau de Parfum by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Neroli blanc Eau de Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli blanc Eau de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli blanc Eau de Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Neroli blanc Eau de Parfum від Au Pays de la Fleur d’Oranger. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Neroli blanc Eau de Parfum від Au Pays de la Fleur d’Oranger представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Lacoste Touch of Pink Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Paco Rabanne Ultrared Erox Realm Women Dorin Un Air de Paris (red) Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet mark. mark Instant Vacation Perry Ellis 18 Acqua di Stresa Profumo di Stresa Galimard A Contre Jour

Advertisement

Популярні бренди та аромати: