Дизайнери » A » Квіткові Фруктові « Групи

Neroli blanc Intense Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків

Neroli blanc Intense Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
білоквітковий
цитрус
солодкі ноти
фруктовий
ваніль
Картинки
Neroli blanc Intense Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків Картинки Neroli blanc Intense Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок та чоловіків Картинки

Neroli blanc Intense Eau de Parfum від Au Pays de la Fleur d’Oranger - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Neroli blanc Intense Eau de Parfum був випущений в 2005. Парфумер: Jean-Claude Gigodot. Верхні ноти: Апельсиновий Цвіт, Сицилійський Бергамот і Мандарин; ноти серця: Жасмин, Троянда і Фрукти; ноти бази Кедр, Ваніль, Мускус і Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
 Апельсиновий Цвіт Сицилійський Бергамот Мандарин

середні Ноти
Жасмин Троянда Фрукти

база Ноти
Кедр Ваніль Мускус Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Neroli blanc Intense Eau de Parfum by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Цей аромат схожий на  

Neroli blanc Intense Eau de Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Neroli blanc Intense Eau de Parfum by Au Pays de la Fleur d’Oranger 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli blanc Intense Eau de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli blanc Intense Eau de Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Neroli blanc Intense Eau de Parfum від Au Pays de la Fleur d’Oranger. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Neroli blanc Intense Eau de Parfum від Au Pays de la Fleur d’Oranger представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Escada Escada Blue Romance Royal Apothic Venetian Grove Oriflame Embrace Her Calypso Christiane Celle Bellini Agatha Agatha Corine de Farme High School Musical Etat Libre d`Orange Bendelirious Montale Fruits of the Musk Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Mango Mango Adorably Arno Sorel Sham'n Fashion Geoffrey Beene Chance

Популярні бренди та аромати: