Дизайнери » A » Квіткові « Групи

Tubereuse Rosee Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок

Tubereuse Rosee Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
тубероза
білоквітковий
троянда
жовтоквітковий
анімалістичні ноти
дерево
Картинки
Tubereuse Rosee Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок Картинки

Tubereuse Rosee від Au Pays de la Fleur d’Oranger - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Tubereuse Rosee був випущений в 2013. Парфумер: Jean-Claude Gigodot. Верхні ноти: Тубероза і Троянда; ноти серця: Іланг-Іланг і Спецієві Ноти; ноти бази Сандал і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Тубероза Троянда

середні Ноти
Іланг-Іланг Спецієві Ноти

база Ноти
Сандал Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tubereuse Rosee by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Tubereuse Rosee Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Au Pays de la Fleur d’Oranger Tubereuse Rosee fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Au Pays de la Fleur d’Oranger Tubereuse Rosee, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tubereuse Rosee від Au Pays de la Fleur d’Oranger. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tubereuse Rosee від Au Pays de la Fleur d’Oranger представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc Jacomo Paradox Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Elizabeth Taylor Gardenia Anna Sui Dolly Girl On The Beach Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Prescriptives Flirt Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Le Jardin Retrouve The Lys Rifat Ozbek Ozbek 1001 Histoires de Parfums Vert Pivoine

Advertisement

Популярні бренди та аромати: