Дизайнери » A » Квіткові « Групи

Tubereuse Rosee Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок

Tubereuse Rosee Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
тубероза
білоквітковий
троянда
жовтоквітковий
дерево
анімалістичні ноти
Картинки
Tubereuse Rosee Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок Картинки

Tubereuse Rosee від Au Pays de la Fleur d’Oranger - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Tubereuse Rosee був випущений в 2013. Парфумер: Jean-Claude Gigodot. Верхні ноти: Тубероза і Троянда; ноти серця: Іланг-Ілінг і Спецієві Ноти; ноти бази Сандал і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Тубероза Троянда

середні Ноти
Іланг-Ілінг Спецієві Ноти

база Ноти
Сандал Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tubereuse Rosee by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Цей аромат схожий на  

Tubereuse Rosee Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Au Pays de la Fleur d’Oranger Tubereuse Rosee fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Au Pays de la Fleur d’Oranger Tubereuse Rosee, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tubereuse Rosee від Au Pays de la Fleur d’Oranger. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tubereuse Rosee від Au Pays de la Fleur d’Oranger представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Givenchy Hot Couture Yves Rocher Pur Desir de Fleur d'Oranger Caron Fleur de Rocaille (1993) Jacadi Jacadi Eau de Senteur Shalini Shalini L`Artisan Parfumeur Verte Violette L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007 Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Mimosa Ormonde Jayne Tiare Girard Lysval JoAnne Bassett Madame Pompadour Floris Gardenia

Популярні бренди та аромати: