Дизайнери » A » Шкіряні « Групи

Esprit de Cuir Auguste для жінок та чоловіків

Esprit de Cuir Auguste для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
шкіра
aromatic
balsamic
дерево
димні ноти
теплий пряний

Esprit de Cuir від Auguste - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шкіряні. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Герань, Гальбанум, Жасмин, Гвоздика, Береза, Опопонакс, Боби Тонка, Дубовий Мох і Шкіра.

Ноти аромату

Цитруси Герань Гальбанум Жасмин Гвоздика Береза Опопонакс Боби Тонка Дубовий Мох Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Esprit de Cuir by Auguste.

Цей аромат схожий на  

Esprit de Cuir Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Auguste Esprit de Cuir fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Auguste Esprit de Cuir, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Esprit de Cuir від Auguste. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Esprit de Cuir від Auguste представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Pierre Cardin Enigme Odori Cuoio English Leather English Leather Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Adidas Adidas Dare Jack Black Jack Black Signature Black Mark Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Ayala Moriel Frangipanni Gloves Susan D. Owens Heir Amouage Memoir Man Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini

Популярні бренди та аромати: