Дизайнери » A » Квіткові Зелені « Групи

50's glam Avon для жінок

50's glam Avon для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 1

основні акорди
білоквітковий
троянда
дерево
фруктовий
солодкі ноти

50's glam від Avon - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. 50's glam був випущений в 2009. Верхні ноти: Хурма, Червоне Яблуко і Плющ; ноти серця: Гарденія, Троянда і Жимолость; ноти бази Ветивер, Мускус і Дубовий Мох.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Хурма Червоне Яблуко Плющ

середні Ноти
Гарденія Троянда Жимолость

база Ноти
Ветивер Мускус Дубовий Мох

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about 50's glam by Avon.

Цей аромат схожий на  

50's glam Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Avon 50's glam fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Avon 50's glam, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати 50's glam від Avon. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на 50's glam від Avon представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Ralph Lauren Lauren Tommy Hilfiger Freedom for Her Avon Haiku Orlane Fleurs d`Orlane Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea Salvador Dali Eau de Dali Max Factor Le Jardin Arrogance Arrogance pour Elle Nicolas Danila European Gardens CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Schiaparelli Shocking You Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique

Популярні бренди та аромати: