Дизайнери » A » Квіткові Зелені « Групи

50's glam Avon для жінок

50's glam Avon для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 1

основні акорди
білоквітковий
дерево
троянда
фруктовий
солодкі ноти

50's glam від Avon - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. 50's glam був випущений в 2009. Верхні ноти: Хурма, Червоне Яблуко і Плющ; ноти серця: Гарденія, Троянда і Жимолость; ноти бази Ветивер, Мускус і Дубовий Мох.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Хурма Червоне Яблуко Плющ

середні Ноти
Гарденія Троянда Жимолость

база Ноти
Ветивер Мускус Дубовий Мох

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about 50's glam by Avon.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

50's glam Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Avon 50's glam fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Avon 50's glam, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати 50's glam від Avon. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на 50's glam від Avon представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Chloe Chloe Innocence Christian Lacroix Bazar Chaumet Chaumet L`Artisan Parfumeur Fleur de Narcisse Morgan My Morgan Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Philosophy Pure Grace Molinard Les Fleurs: Mimosa Sarantis B.U. Wild Histoires de Parfums Blanc Violette

Advertisement

Популярні бренди та аромати: