Дизайнери » A » Квіткові « Групи

5th Avenue Avon для жінок

5th Avenue Avon для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
амбра
musky
кокос
троянда
квітковий

5th Avenue від Avon - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. 5th Avenue був випущений в 1986. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Амбра, Троянда, Конвалія і Кокос.

Ноти аромату

Мускус Амбра Троянда Конвалія Кокос

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about 5th Avenue by Avon.

Цей аромат схожий на  

5th Avenue Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Avon 5th Avenue fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Avon 5th Avenue, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати 5th Avenue від Avon. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на 5th Avenue від Avon представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Yves Saint Laurent Paris Armand Basi In Red Jacomo Paradox Perry Ellis 360° Blue Cerruti Cerruti En Fleurs Carven Madame de Carven Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Jean Patou Amour Amour Revlon Pink Happiness Stila Midnight Bloom Henri Bendel Rose & Oud Dynamite Rachel

Популярні бренди та аромати: