Дизайнери » A » Квіткові Фруктові « Групи

Far Away Paradise Avon для жінок

Far Away Paradise Avon для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
амбра
fresh
фруктовий
ваніль
пудровий

Far Away Paradise від Avon - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Far Away Paradise був випущений в 2007. Композиція аромату включає ноти: Півонія, Амбра, Ваніль і Персик.

Ноти аромату

Півонія Амбра Ваніль Персик

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Far Away Paradise by Avon.

Цей аромат схожий на  

Far Away Paradise Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Avon Far Away Paradise fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Avon Far Away Paradise, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Far Away Paradise від Avon. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Far Away Paradise від Avon представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
s.Oliver s.Oliver City Beach Woman Benetton Benetton White Night Woman Anna Sui Dolly Girl Lil` Starlet Steffen Schraut Steffen Schraut Lucien Lelong Indiscret Ella Mikao Yujin Floa Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Boadicea the Victorious Pure O Boticario Ma Cherie Jeans Jeanne Arthes Arthes You & Me Jovan Satisfaction for Women Alain Delon Lyra 3

Популярні бренди та аромати: