Дизайнери » A » Цитрусові « Групи

Etrog Ayala Moriel для жінок та чоловіків

Etrog Ayala Moriel для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
цитрус
свіжо-пряний
зелений
трав'янистий
balsamic

Etrog від Ayala Moriel - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Etrog був випущений в 2012. Парфумер: Ayala Moriel. Верхні ноти: Цитрон, М'ята, Помело і Мирт; нота серця: Бруньки Тополі; ноти бази Олібанум, Олива, Сіра Амбра і Опопонакс.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитрон М'ята Помело Мирт

середні Ноти
Бруньки Тополі

база Ноти
Олібанум Олива Сіра Амбра Опопонакс

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Etrog by Ayala Moriel.

Цей аромат схожий на  

Etrog Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ayala Moriel Etrog fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ayala Moriel Etrog, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Etrog від Ayala Moriel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Etrog від Ayala Moriel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Paco Rabanne Paco Energy Penhaligon`s Castile Miller Harris Citron Citron Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Boadicea the Victorious Energizer Lush Olive Branch Parfums Berdoues Viola Odorata Susanne Lang Sula Sun-Kissed Citrus Atelier Cologne Orange Sanguine Ortigia Sicilia Sicilian Lime Lush Day of the Dead Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange

Популярні бренди та аромати: