Дизайнери » A » Східні Квіткові « Групи

Moon Breath Ayala Moriel для жінок

Moon Breath Ayala Moriel для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
цитрус
balsamic
дерево
анімалістичні ноти
пудровий

Moon Breath від Ayala Moriel - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Парфумер: Ayala Moriel. Композиція аромату включає ноти: Амбра, Бергамот, Франжипані, Гарденія, Грейпфрут, Жасмин, Олібанум, Сандал і Іланг-Ілінг.

Ноти аромату

Амбра Бергамот Франжипані Гарденія Грейпфрут Жасмин Олібанум Сандал Іланг-Ілінг

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Moon Breath by Ayala Moriel.

Цей аромат схожий на  

Moon Breath Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ayala Moriel Moon Breath fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ayala Moriel Moon Breath, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Moon Breath від Ayala Moriel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Moon Breath від Ayala Moriel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Danielle Steel Danielle Keiko Mecheri Loukhoum Kenzo Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Caron Nuit de Noel Mexx Mexx Black for Her DSH Perfumes Eau de Trianon (The Perfumed Court; Natural) Perry Ellis Reserve The Party The Garden Party Tuberose Roxana Illuminated Perfume Lyra Oriflame Giordani Gold Shine Swiss Arabian Nawaal

Популярні бренди та аромати: