Дизайнери » A » Шипрові Квіткові « Групи

Schizm Ayala Moriel для жінок та чоловіків

Schizm Ayala Moriel для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
земляний
дерево
білоквітковий
цитрус
musky

Schizm від Ayala Moriel - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Квітка Африканського Апельсина, Тубероза , Дубовий Мох, Кедр з Вірджинії, Мандарин, Амбретта, Перець і Білий Гриб.

Ноти аромату

Жасмин Квітка Африканського Апельсина Тубероза Дубовий Мох Кедр з Вірджинії Мандарин Амбретта Перець Білий Гриб

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Schizm by Ayala Moriel.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Schizm Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ayala Moriel Schizm fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ayala Moriel Schizm, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Schizm від Ayala Moriel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Schizm від Ayala Moriel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Bond No 9 Bryant Park La Perla La Perla Christian Lacroix Rouge Ralph Lauren Pure Turquoise Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Sylvie No. 7 Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Ralph Lauren Romance Always Yours Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Lancaster Lancaster Eau de Concentree Sisley Eau du Soir 2010

Advertisement

Популярні бренди та аромати: