Дизайнери » A » Шипрові Квіткові « Групи

Schizm Ayala Moriel для жінок та чоловіків

Schizm Ayala Moriel для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
земляний
дерево
білоквітковий
цитрус
musky

Schizm від Ayala Moriel - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Квітка Африканського Апельсина, Тубероза , Дубовий Мох, Кедр з Вірджинії, Мандарин, Амбретта, Перець і Білий Гриб.

Ноти аромату

Жасмин Квітка Африканського Апельсина Тубероза Дубовий Мох Кедр з Вірджинії Мандарин Амбретта Перець Білий Гриб

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Schizm by Ayala Moriel.

Цей аромат схожий на  

Schizm Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ayala Moriel Schizm fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ayala Moriel Schizm, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Schizm від Ayala Moriel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Schizm від Ayala Moriel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Salvatore Ferragamo F for Fascinating Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Emilio Pucci Vivara Silver Edition Novaya Zarya Krasnaya Moskva Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Ralph Lauren Romance Always Yours DSH Perfumes Parfum de Grasse Tommy Hilfiger Hilfiger Woman Weil Weil De Weil Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Gosh KAOS

Популярні бренди та аромати: