Дизайнери » A » Ароматичні Фруктові « Групи

Chrome Legend Azzaro для чоловіків

Chrome Legend Azzaro для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
зелений
дерево
fresh
фруктовий
цитрус
Відео
Chrome Legend Azzaro для чоловіків Відео

Chrome Legend від Azzaro - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фруктові. Chrome Legend був випущений в 2007. Chrome Legend був створений парфумером Christophe Raynaud і Olivier Pescheux. Композиція аромату включає ноти: Боби Тонка, Амбра, Мускус, Дубовий Мох, Зелене Яблуко, Чай, Ветивер, Кедр і Гіркий Апельсин.

Ноти аромату

Боби Тонка Амбра Мускус Дубовий Мох Зелене Яблуко Чай Ветивер Кедр Гіркий Апельсин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Chrome Legend by Azzaro.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Chrome Legend Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Azzaro Chrome Legend fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Azzaro Chrome Legend, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Chrome Legend від Azzaro. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Chrome Legend від Azzaro представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фруктові
Jesus Del Pozo Quasar Liz Claiborne Curve Connect for Women Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Fig Cacharel Amor Pour Homme Tentation Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea Hermes Eau de Cologne Hermes Calvin Klein CK One Collector Bottle 2008 Vero Profumo kiki Morgane le Fay Green Can Carlos Higo Teufels Kuche Widow Queen

Advertisement

Популярні бренди та аромати: