Дизайнери » B » Шипрові « Групи

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Balenciaga для жінок

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Balenciaga для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
квітковий
пудровий
альдегіди
ніжно-пряний
амбра
Картинки
La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Balenciaga для жінок Картинки

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) від Balenciaga - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові. La Fuite des Heures (Fleeting Moment) був випущений в 1949. Парфумер: Germaine Cellier. Композиція аромату включає ноти: Альдегіди, Деревні Ноти, Дубовий Мох, Жасмин, Фіалка, Квіткові Ноти, Аніс, Чебрець, Шкіра і Амбра.

Ноти аромату

Альдегіди Деревні Ноти Дубовий Мох Жасмин Фіалка Квіткові Ноти Аніс Чебрець Шкіра Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about La Fuite des Heures (Fleeting Moment) by Balenciaga.

Цей аромат схожий на  

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Balenciaga La Fuite des Heures (Fleeting Moment) fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Balenciaga La Fuite des Heures (Fleeting Moment), ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати La Fuite des Heures (Fleeting Moment) від Balenciaga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на La Fuite des Heures (Fleeting Moment) від Balenciaga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові
Byblos Blu Happy Hour Ayala Moriel Ayalitta Bill Blass Basic Black Jovoy Paris Chypre Jean Couturier Coriandre Accord Parfait The Noir & Bergamote Penhaligon`s Quercus Geo. F. Trumper Curzon Cologne Creed Vintage Tabarome Fragonard VRAI Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Helena Rubinstein Courant

Популярні бренди та аромати: