Дизайнери » B » Квіткові « Групи

Talisman eau Transparente Balenciaga для жінок

Talisman eau Transparente Balenciaga для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
квітковий
фруктовий
жовтоквітковий
солодкі ноти
fresh
тропічні ноти
Картинки
Talisman eau Transparente Balenciaga для жінок Картинки

Talisman eau Transparente від Balenciaga - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Talisman eau Transparente був випущений в 1996. Композиція аромату включає ноти: Лічі, Фрезія, Османтус і Іланг-Іланг.

Ноти аромату

Лічі Фрезія Османтус Іланг-Іланг

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Talisman eau Transparente by Balenciaga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Talisman eau Transparente Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Balenciaga Talisman eau Transparente fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Balenciaga Talisman eau Transparente, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Talisman eau Transparente від Balenciaga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Talisman eau Transparente від Balenciaga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Chopard Happy Spirit Victorio & Lucchino Abril Giorgio Armani Summer Mania Femme Abercrombie & Fitch 41 Bath and Body Works Gardenia Salvador Dali Angelic Pink Penhaligon`s Ellenisia Frederic Malle Une Fleur de Cassie Profumi del Forte By Night White Tsi-La Organic Fiori d`Arancio Romeo Gigli Laki Basile Basile Young

Advertisement

Популярні бренди та аромати: