Дизайнери » B » Квіткові « Групи

Route du The Barneys New York для жінок та чоловіків

Route du The Barneys New York для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
квітковий
амбра
fresh
зелений
Картинки
Route du The Barneys New York для жінок та чоловіків Картинки

Route du The від Barneys New York - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові. Route du The був випущений в 1986. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Конвалія і Амбра.

Ноти аромату

Цитруси Конвалія Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Route du The by Barneys New York.

Цей аромат схожий на  

Route du The Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Barneys New York Route du The fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Barneys New York Route du The, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Route du The від Barneys New York. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Route du The від Barneys New York представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Estée Lauder Dazzling Gold Escada Tender Light Oriflame Divine Victoria`s Secret Dream Angels Divine Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne Arrogance Arrogance pour Femme Lancome Miracle Tendre Voyage M∙A∙C Turquatic Caron Or et Noir Rothenstein Cri de Fleur Profumum Roma Ninfea I Profumi di Firenze Acqua Chiara

Популярні бренди та аромати: