Дизайнери » B » Ароматичні « Групи

Berlin Im Winter Baruti для жінок та чоловіків

Berlin Im Winter Baruti для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
aromatic
димні ноти
дерево
фруктовий
Картинки
Berlin Im Winter Baruti для жінок та чоловіків Картинки

Berlin Im Winter від Baruti - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Це новий аромат. Berlin Im Winter був випущений в 2015. Парфумер: Spyros Drosopoulos. Композиція аромату включає ноти: Лаванда, Мастикове Дерево, Троянда, Ірис, Листя Чорної Смородини, Слива, Олібанум, Мирро, Кава, Дерево Агар (Уд), Амбра і Шкіра.

Ноти аромату

Лаванда Мастикове Дерево Троянда Ірис Листя Чорної Смородини Слива Олібанум Мирро Кава Дерево Агар (Уд) Амбра Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Berlin Im Winter by Baruti.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Berlin Im Winter Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Baruti Berlin Im Winter fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Baruti Berlin Im Winter, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Berlin Im Winter від Baruti. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Berlin Im Winter від Baruti представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Gap G7 Spiked Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot Animale Chaleur d`Animale pour Homme Roger & Gallet Lavande Royale Hugo Boss Hugo Create Limited Edition Adidas Adidas Sport Fever Demeter Fragrance Lavender Martini Caswell Massey Michelsen's Bay Rum Calum Best Calum Taylor of London Calming Lavender

Advertisement

Популярні бренди та аромати: