Дизайнери » B » Ароматичні Пряні « Групи

Chai Baruti для жінок та чоловіків

Chai Baruti для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
теплий пряний
свіжо-пряний
зелений
кориця
какао
Картинки
Chai Baruti для жінок та чоловіків Картинки

Chai від Baruti - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Пряні. Це новий аромат. Chai був випущений в 2015. Парфумер: Spyros Drosopoulos. Композиція аромату включає ноти: Кориця, Гвоздика, Імбир, Кардамон, Перець, Чорний Чай, Молоко, Какао, Троянда, Ваніль, Мускус і Шкіра.

Ноти аромату

Кориця Гвоздика Імбир Кардамон Перець Чорний Чай Молоко Какао Троянда Ваніль Мускус Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Chai by Baruti.

Цей аромат схожий на  

Chai Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Baruti Chai fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Baruti Chai, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Chai від Baruti. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Chai від Baruti представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Пряні
Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Abercrombie & Fitch Colden James Heeley Cedre Blanc Kiss Cosmetics Kiss Her Corine de Farme Eros Cool Rasasi Blue For Men Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Thymes Moonflower Amway Ancestry Arno Sorel Shaman Extreme Sinfonia di Note Poudre d'Epices Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights

Популярні бренди та аромати: