Дизайнери » B » Східні Деревні « Групи

NOOUD Baruti для жінок та чоловіків

NOOUD Baruti для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
уд
свіжо-пряний
balsamic
Картинки
NOOUD Baruti для жінок та чоловіків Картинки

NOOUD від Baruti - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Це новий аромат. NOOUD був випущений в 2015. Парфумер: Spyros Drosopoulos. Композиція аромату включає ноти: Дерево Агар (Уд) і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Дерево Агар (Уд) Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about NOOUD by Baruti.

Цей аромат схожий на  

NOOUD Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Baruti NOOUD fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Baruti NOOUD, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати NOOUD від Baruti. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на NOOUD від Baruti представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Tann Rokka Aki Aveda Aveda Love Mojo Be Glamouros Sonia Rykiel Le Parfum Lorenzo Villoresi Incensi Sonoma Scent Studio Winter Woods Nez a Nez Marron Chic Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille Chantecaille Kalimantan Smell Bent Sexy Turtleneck Platinum J Mix 11

Популярні бренди та аромати: