Дизайнери » B » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Black Raspberry Vanilla Bath and Body Works для жінок

Black Raspberry Vanilla Bath and Body Works для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
квітковий
солодкі ноти
дерево
цитрус
пудровий
Картинки
Black Raspberry Vanilla Bath and Body Works для жінок Картинки Black Raspberry Vanilla Bath and Body Works для жінок Картинки Black Raspberry Vanilla Bath and Body Works для жінок Картинки Black Raspberry Vanilla Bath and Body Works для жінок Картинки Black Raspberry Vanilla Bath and Body Works для жінок Картинки Black Raspberry Vanilla Bath and Body Works для жінок Картинки Black Raspberry Vanilla Bath and Body Works для жінок Картинки Black Raspberry Vanilla Bath and Body Works для жінок Картинки Black Raspberry Vanilla Bath and Body Works для жінок Картинки

Black Raspberry Vanilla від Bath and Body Works - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Верхні ноти: Апельсин, Чорна Смородина, Чорниця, Груша і Бергамот; ноти серця: Османтус, Корінь Ірису і Жасмин; ноти бази Ванільна Орхідея, Сандал і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Апельсин Чорна Смородина Чорниця Груша Бергамот

середні Ноти
Османтус Корінь Ірису Жасмин

база Ноти
Ванільна Орхідея Сандал Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Black Raspberry Vanilla by Bath and Body Works.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Black Raspberry Vanilla Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Black Raspberry Vanilla від Bath and Body Works. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Black Raspberry Vanilla від Bath and Body Works представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Lolita Lempicka Caprice Violette Deborah Be Gourmand - Soft Sugar Deborah Be Gourmand - Sweet Mandy Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces S-Perfume 100% Love Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Lancome Chrysalide Now or Never O Boticario Glamour Secrets Black Bath and Body Works Hello Kitty Jeanne Arthes Sexy Me No1

Advertisement

Популярні бренди та аромати: